Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (12)
FEELINGOWE MIKOŁAJKI

W tym roku, uroczystość uhonorowania par małżeńskich, które obchodzą Diamentowe, Złote i Srebrne Wesele, miała kameralny i bardziej odświętny charakter. Kilka tygodni temu wyróżniono pary z najdłuższym stażem małżeńskim, a teraz przyszedł czas na wyróżnienie tych, którzy „TAK”, powiedzieli sobie 25 lat temu.

 

REKLAMA

7 grudnia w Urzędzie Stanu Cywilnego Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński wraz z wiceprzewodniczącym RM Rafałem Szczepaniakiem oraz kierownik USC Lidią Jermak, mieli zaszczyt nagrodzić cztery pary obchodzące Srebrne Wesele.

W tym dniu swoją przysięgę małżeńską odnowili Państwo:

  • Agnieszka i Jarosław Bilas
  • Barbara i Piotr Dadun
  • Agnieszka i Grzegorz Urbańscy
  • Anna i Wojciech Brodowicz

Jubilaci otrzymali od burmistrza pamiątkowe tabliczki okolicznościowe.

 

Jacek Słomka 

 

 

Komentarze

+13

Guest

Cytuję Guest:
Nie wszyscy jubilaci życzą sobie obecności i wyczytywania na takiej uroczystości, dlatego należy zgłosić wcześniej w USC chęć wzięcia udziału w uroczystym obchodzeniu srebrnych i złotych godów.

Ja kilka lat temu miałem zaproszenie na uroczystość obchodów srebrnych godów , ale oboje z małżonką doszliśmy do wniosku ,że to jest nasze święto. A blask fleszy , uściski dłoni władzy i gadżety nas nie interesują.
+21

Guest

Nie wszyscy jubilaci życzą sobie obecności i wyczytywania na takiej uroczystości, dlatego należy zgłosić wcześniej w USC chęć wzięcia udziału w uroczystym obchodzeniu srebrnych i złotych godów.
+12

Guest

Cytuję Guest:
A co to tylko wybrańcy byli ja z mężem też w tym roku obchodzimy 25 rocznicę ślubu!

Państwo dostaną zaproszenie w przyszłym roku. Zawsze wręcza się w następnym roku kalendarzowym po rocznicy.
+3

Guest

Cytuję Guest:
A co to tylko wybrańcy byli ja z mężem też w tym roku obchodzimy 25 rocznicę ślubu!

Dobre pytanie. Może masz za słabe nazwisko? Haha

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież