BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
BARLINECCY OLDBOYE ZAGRALI DLA SYLWII

W Choszcznie, 10 grudnia br. odbył się charytatywny turniej halowej piłki nożnej. Jego celem było zebranie pieniędzy na leczenie Sylwii Żak. W turnieju udział wzięli: Trenerzy AP Gavia Choszczno, Policja Choszczno, Młode Wilki Choszczno, Oldboye Barlinek i Komenda Powiatowa PSP Choszczno. 

 

REKLAMA

 

Turniej wygrała drużyna Młode Wilki Choszczno. Jednak w piłkarskich zmaganiach nie chodziło o wyniki, tylko dobrą zabawę i zabranie pieniędzy dla młodziutkiej Sylwii. Udało się zebrać 10 tys. zł. Po zakończeniu boiskowych zmagań pieniądze przekazano rodzicom dziewczynki. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie „Projekt Choszczno”.

Za zdjęcia z turnieju dziękujemy Tadeuszowi Krawiec. Więcej zdjęć z turnieju na fb Stowarzyszenia Projekt Choszczno.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.