Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
ODDAJ KREW DLA KAMILA

Kamil Ludkowski, barlinecki strażak ochotnik. W jego życiu są dwie rzeczy, które kocha – straż i rowery. Wiele osób go zna, wiele osób kojarzy jego twarz. Znacie go zapewne jako oddanego ratownika, strażaka, ale również jako zapalonego rowerzystę, który wiele kilometrów przejechał na swoich dwóch kółkach.

 

REKLAMA

 

Teraz niestety nie może pomagać w ratowaniu mienia, zdrowia i życia. Teraz to on potrzebuje Waszej pomocy. Kamil od kilku miesięcy przebywa w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie, gdzie zdiagnozowano mu chorobę Leśniowskiego – Crohna. Te ostatnie miesiące, to dla niego ogromny ból. Przeszedł już kilka operacji, podczas których niezbędne było podawanie krwi i osocza. Niestety, sytuacja jest na tyle poważna, że lekarze nie wykluczają kolejnych zabiegów. Stąd nasz apel – wspólnie z rodziną Kamila, strażakami z gminy Barlinek, zwracamy się do Państwa o oddawanie krwi grupy O RH+, którą ma Kamil (prosimy też o oddawanie każdej innej grupy krwi).

Autobus do poboru krwi będzie czekał na w Barlinku na Rynku Miejskim w dniach:

- 04.01.2022r. (wtorek) w godz. 9:00 – 13:00

- 18.01.2022r. (wtorek) w godz. 9:00 – 13:00

Podczas oddawania krwi należy poinformować, że oddają ją Państwo z przeznaczeniem dla Kamila Ludkowskiego, przebywającego w Szpitalu na Arkońskiej w Szczecinie.

 

M.Przybylska

 

 

Opublikowany przez Kamila Ludkowskiego Czwartek, 25 listopada 2021

Komentarze

+14

Guest

RCKiK Szczecin na tej stronie jest ,,akcje wyjazdowe"zerknijcie tam dzień przed i rano danego dnia kiedy ma być krwiobus bo możecie być rozczarowani napisem AKCJA ODWOŁANA tak się zdarza oddaję już długo krew dlatego informuję bo mi też tak się trafiło myślę że nic nie stanie na przeszkodzie , przecież Kamil czeka szkoda że nie mogę w styczniu dołączyć bo niedawno oddałem ten bezcenny płyn . Zabierz dowód idź. To nie boli a pomaga innym ja to wiem na koncie mam grubo ponad 50litrow. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież