BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
ZAPISZ SIĘ NA STYCZNIOWY BIEG PUCHACZA

W pamięci mamy jeszcze grudniowy Bieg Puchacza, kiedy to Puszczą Barlinecką, pobiegła ponad setka Mikołajów. Takich obrazków chyba nawet najstarsi mieszkańcy Barlinka, nie mieli okazji nigdy wcześniej oglądać. Teraz przyszedł czas na edycję styczniową, czyli trzeci już z pięciu cykli biegów przełajowych „Bieg Puchacza”. Właśnie ruszyły zapisy. Bieg wystartuje w niedzielę, 9 stycznia 2022r.

 

REKLAMA

Biuro zawodów czynne: od godz. 9.00

Start dzieci: godz. 10.00

Start główny biegu na 5km: godz. 11.00

Start i meta zlokalizowane są na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

 

ZAPISZ SIĘ NA STYCZNIOWY BIEG PUCHACZA

Trasa do pobrania (gpx)

 

Organizatorzy przewidzieli też małą niespodziankę. Każdy uczestnik, który ukończy bieg główny, wraz z medalem otrzyma na mecie pamiątkowy wielofunkcyjny komin z logo biegu.

Przypomnijmy, że wszystkie pięć biegów w ramach cyklu „Bieg Puchacza”, rozegranych będzie między listopadem 2021 a marcem 2022. Organizatorzy, dają dwie możliwości rywalizacji. Pierwszą jest rywalizacja w każdym pojedynczym biegu, a drugą w całym cyklu biegów. Warunkiem bycia sklasyfikowanym w całym cyklu, jest wzięcie udziału w co najmniej czterech biegach.

 

Zapisz się już dziś! Nie czekaj do ostatniej chwili.

 

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

ZAPISZ SIĘ NA STYCZNIOWY BIEG PUCHACZA

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.