BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (10)
PAWEŁ BUNDA MISTRZEM KRĘGLI

Rekordowa liczba graczy, a w tym roku było ich aż 43., nie pozwoliła na rozegranie turnieju w ciągu jednego wieczoru. Tegoroczne, 18. już „Mikołajkowe Mistrzostwa Barlinka w kręgle”, odbyły się 18 i 29 grudnia w Bowling Bar.

 

REKLAMA

Na to przed i poświąteczne spotkanie, zaprosił gospodarz baru, Grzegorz Januszke, który w rozmowie z nami podkreślał, że tego turnieju nie byłoby gdyby nie stali gracze. To właśnie oni, podczas całego roku trenują, by dwa, a nawet trzy razy w roku rywalizować na torach. Choć walka toczy się o nagrody rzeczowe i puchary, to Mistrzostwa są okazją do integracji i odbywają się w przyjacielskiej – jak mówią nam zawodnicy, atmosferze.

Podczas tego spotkania, wspominano też tych, których zabrakło na turnieju. Wśród tych osób, był Krzysztof Jasiukaić, którego uczczono wręczając jego puchar tegorocznemu zwycięzcy turnieju. 

Miejsce pierwsze w 18. „Mikołajkowych Mistrzostwach Barlinka w kręgle” i 648 punktów zdobył Paweł Bunda. Na drugim miejscu z dorobkiem 623 punktów uplasował się Norbert Dowejko. Stawkę na podium zamyka Grzegorz Januszke, któremu trzecie miejsce dało zdobycie 620 punktów.

Kolejne miejsca zdobyli:

  • IV – Jarosław Konieczny 540 punktów
  • V – Zbigniew Fliszta 526 punktów
  • VI – Paweł Stadnik 525 punktów
  • VII – Sebastian Witkowski 518 punktów
  • VIII – Damian Konieczny 514 punktów
  • IX – Dariusz Olejnik 507 punktów
  • X – Mariusz Piasecki 504 punkty

Sponsorami nagród w 18. „Mikołajkowych Mistrzostwach Barlinka w kręgle” byli: Nadleśnictwo Barlinek, które każdego roku funduje choinki, Andrzej Błaż, Jarosław Bednarek, Piotr Dadun, Bowling Bar oraz GBS Bank. Turniej poprowadził Jarosław Bednarek. Na zakończenie spotkania, odbyła się też zbiórka na zbliżającą się Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zawodnicy zebrali w tym dniu 820 zł. Pieniądze te zostaną przekazane do puszki WOŚP 30 stycznia 2022r. 

W imieniu gospodarza kręgielni Grzegorza Januszke, już dziś zapraszamy Państwa na kolejne zawody. 8 marca 2022r. odbędą się Mistrzostwa Barlinka Kobiet.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.