BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (10)
KAWALEROWIE KONTRA ŻONACI

Noworoczne spotkania, to nie lada wyczyn po sylwestrowej zabawie, a jeszcze zagrać w tym dniu mecz, tylko nieliczni się na to decydują. Jednak jak się okazuje, w Barlinku rodzi się właśnie nowa tradycja – „Siatkarski mecz noworoczny”, który odbył się 1 stycznia 2022r. w samo południe, w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych przy ul. Szosowej.

 

REKLAMA

 

Po przeciwnych stronach siatki, spotkały się dwie drużyny, „Żonaci” kontra „Kawalerowie”. Panowie właśnie w ten sposób postanowili uczcić nowy rok. Mecz zakończył się wygraną drużyny „Żonatych” którzy pokonali „Kawalerów” 3:2. Zwycięzcy otrzymali puchar przechodni, o który jak nam powiedzieli, w 2023r. również powalczą. Organizatorem meczu był Jarosław Bednarek, który za naszym pośrednictwem składa podziękowania zarówno zawodnikom, za to, że wzięli udział w tym pierwszym meczu, jak i dyrekcji szkoły, za możliwość zorganizowania rozgrywek. Spotkanie sędziował Jacek Bracki, legenda barlineckiej siatkówki.

W drużynie „Żonatych” zagrali - Andrzej Strembicki, Paweł Wieczorek, Jurij Gnatczuk, Artur Łuba, Sylwester Kalota, Krzysztof Sałagan, Jarosław Bednarek.

W składzie drużyny „Kawalerów” znaleźli się - Tomasz Gierczyński, Piotr Jałowicki, Grzegorz Januszke, Marcin Grzelczyk, Paweł Magryta i gościnnie weteran boisk siatkarskich, Zdzisław Klocek.

Do zobaczenia za rok, na II „Siatkarskim meczu noworocznym”.

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.