Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
III BIEG PUCHACZA ZA NAMI

09 stycznia odbył się już trzeci z pięciu biegów, w którym udział wzięło ponad stu zawodników, zarówno dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy właśnie na półmetku cyklu biegów przełajowych „Bieg Puchacza”, który w listopadzie wystartował w Barlinku.

 

REKLAMA

 

Organizatorzy, czyli epidemiasportu.pl i Biegam Bo Lubię Barlinek, i tym razem przygotowali niespodziankę dla wszystkich biegaczy. Każdy uczestnik, który ukończył bieg główny, wraz z medalem otrzymał na mecie pamiątkowy wielofunkcyjny komin z logo biegu. Dodatkowo, częstowano gorącą zupą i herbatą, które bardzo rozgrzewały w tą zimową, mroźną niedzielę. Tradycyjnie już, imprezę komentował Jarosław Bednarek, a trasę zabezpieczali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie.

Zanim wystartował bieg główny, na swoich dystansach pobiegli najmłodsi. Roczniki 2021 – 2015 pobiegły na 100m, urodzeni w latach 2014 - 2013 dystans 250m, roczniki 2012 -2011 pokonywali dystans 500m a najstarsi w tej grupie, czyli urodzeni w latach 2010 – 2009, pobiegli na dystansie 750/800m.

 

 

Oto najlepsi w biegu głównym:

Kobiety

 • I – Barbara Pochranowicz Dębno
 • II – Sabina Stachnik Barlinek
 • III – Anna Błaż Barlinek
 • IV – Kamila Butrymowicz Barlinek
 • V – Teresa Oleszczuk Barlinek
 • VI – Nina Wiśniewska Pyrzyce

Mężczyźni

 • I – Wojciech Piwowarczyk Pyrzyce
 • II – Adrian Dwojewski Żydowo
 • III – Maciej Bartosik Barlinek
 • IV – Przemysław Bartosik Barlinek
 • V - Dariusz Hanczarek Gorzów Wielkopolski
 • VI – Sebastian Węgliński Mińsk Mazowiecki

IV Bieg Puchacza już za miesiąc 6 lutego. Start i meta niezmiennie na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Zapraszamy do udziału i kibicowania.

 

M.Przybylska

 

Wyniki III BIEGU PUCHACZA Barlinek 09.01.2022 (pdf) 

Wyniki biegów dzieci (pdf) 

 

III BIEG PUCHACZA - fotorelacja cz. 1 (Osoby zainteresowane zdjęciami w oryginalnym rozmiarze zapraszamy do kontaktu na priv B24)

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 9 stycznia 2022

 

III BIEG PUCHACZA - fotorelacja cz. 2 (Osoby zainteresowane zdjęciami w oryginalnym rozmiarze zapraszamy do kontaktu na priv B24)

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 9 stycznia 2022

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.