BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 1.83 (6)
SPOTKANIE NOWOROCZNE UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

W Europejskim Centrum Spotkań na ulicy Leśnej, 13. stycznia br., odbyło się spotkanie noworoczne członków Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Oprócz członków BUTW, udział w nim wzięli m.in. burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury Brygida Liśkiewicz i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Magdalena Zynda - Lis.

 

REKLAMA

 

Wszystkich przybyłych powitała szefowa BUTW, Maria Mitek. Spotkanie rozpoczęło się pokazem tańców, wykonywanych przez grupę artystyczną BUTW. W przerwach między tańcami, każda z osób uczestniczące w spotkaniu, napisała na karteczce życzenia na 2022 rok. Przeważał w nich jeden temat - zdrowie, odmienione w różnych przypadkach. 

Po życzeniach złożonych przez włodarza gminy, był czas na toast wzniesiony szampanem. Przy kawie rozmawiano m.in. o obchodach 10 - lecia BUTW, które odbędą się wiosną br. Dyskutowano też o planach na dalszą działalność.

 

Jacek Słomka    

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.