poniedziałek 24 stycznia 2022r.   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne SŁOWIANKA

A A A
3.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 3.86 (7)
WARSZTATY RĘKODZIELNICZE W RYCHNOWIE

Wczoraj w Rychnowie odbyły się warsztaty rękodzielnicze, zorganizowane przez tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich „Rychnowianki”. W spotkaniu wzięły udział dzieci z „Małego Przedszkola”, które bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach.

 

REKLAMA

 

Z zaproszenia skorzystali także Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz sołtys Romuald Romaniuk. Pod okiem instruktor Kariny Pisorskiej, z którą już miałyśmy okazję współpracować, powstawały piękne kartki z życzeniami z okazji zbliżającego się święta Dnia Babci i Dziadka. Kartki wykonywały oczywiście dzieci, za to nieco starsi, zajęli się ozdobnymi donicami. Na podsumowanie spotkania, wszyscy uczestnicy byli zgodni - trzeba to powtórzyć.

 

Koło Gospodyń Wiejskich „Rychnowianki” – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.