Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.0416666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.04 (24)
''PIĘKNA I BESTIA'' URZEKŁA WIDOWNIĘ

Dawno już sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, nie słyszała takiej długiej owacji na stojąco jak 14 stycznia. Tego dnia, swoją premierę miał spektakl taneczny „Piękna i Bestia”, przygotowany w całości przez zespół Feeling Dance Group.

 

REKLAMA

Scenariusz przygotowali instruktorzy, którzy wraz ze swoimi tancerzami zatańczyli na scenie. Piękne stroje, niezwykła muzyka, znakomite choreografie, to wszystko urzekło zgromadzoną na sali widownię. Były łzy wzruszenia, nie tylko z powodu spektaklu.

 

 

Zespół podziękował za organizację wydarzenia w szczególności jednej osobie. Jak powiedział Kamil Fabich, nie jest tajemnicą, że Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz odchodzi na emeryturę, więc drobnym upominkiem i kwiatami podziękował za wszystkie lata współpracy. Głos zabrał też burmistrz Dariusz Zieliński, dziękując wszystkim za znakomite widowisko.

Spektakl będzie można obejrzeć jeszcze 15 stycznia o godz. 14.00.

 

M.Przybylska 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.