BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (40)
TANECZNIE DLA BABCI I DZIADKA

Już po raz szósty, Fabryka Tańca Barlinek zaprosiła na wyjątkowy rodzinny koncert. 20 stycznia w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyła się gala z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Młodzi tancerze, zatańczyli tego dnia specjalnie dla swoich babć i dziadków, składając im tym samym życzenia z okazji tego wyjątkowego święta.

 

REKLAMA

 

Emocji nie brakowało, chwil wzruszeń również, jednak najważniejsze było to, że siedząca na sali widownia, nagrodziła cały występ gromkimi brawami. Trzeba podkreślić, że był to pierwszy koncert Fabryki Tańca Barlinek od czterech miesięcy. Nie wszyscy też mogli pojawić się na scenie, choć cały czas trenowali by wystąpić tego dnia dla swoich najbliższych. Galę przygotowali – kierownik zespołu Katarzyna Stanisławska, Marzena Luisetto, Katarzyna Tomczak, Kamil Wesołowski, Piotr Stanisławski oraz Eugeniusz Skoczylas.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.