BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.4 1 1 1 1 1 Ocena 1.40 (10)
AKADEMIA POGONI O KROK DALEJ

Przy poniedziałku, mamy dla Was dobre wiadomości z CRS Pogoń Barlinek. Otrzymaliśmy dziś informację od prezesa klubu Michała Banasia, która z pewnością ucieszy rodziców i ich dzieci, a co za tym idzie, być może przyszłych zawodników barlineckiej Pogoni.

 

REKLAMA

 

Zgodnie z podpisanym w 2018 roku porozumieniem z ISF Pogoń Barlinek, pragniemy poinformować o kolejnym kroku naszej współpracy z Akademią Pogoni. Od rundy wiosennej juniorzy młodsi, którzy występują w Lidze Wojewódzkiej, będą mogli próbować sił w zespole seniorskim. Oznacza to, że drużyna seniorów będzie posiadała zaplecze w postaci wspomnianych już juniorów. Trenerem zespołu pozostanie oczywiście Sławomir Król. Sam Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej wyraził już wstępną zgodę. Zostały tylko formalności! Dziękujemy nie tylko trenerom Indywidualnej Szkoły Futbolu, ale również samym zawodnikom oraz ich rodzicom.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.