BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)
DOBRZE ROZPOCZĘTY SEZON PRZYGOTOWAWCZY

30 stycznia na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka w Barlinku, odbyło się pierwsze z sześciu zaplanowanych spotkań przygotowawczych do rudny wiosennej 2022. CRS Pogoń Barlinek, podejmowała u siebie zespół Sokoła Pyrzyce.

 

REKLAMA

Mecz odbył się w dość trudnych warunkach, przy silnie wiejącym wietrze, jednak wynik pozwala mieć nadzieję, że nadchodzący sezon będzie należał do CRS. Tego dnia, trzy bramki dla Barlinka, zdobył Kamil Juszczak. Jedną bramkę strzelił Hubert Domański. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:1.  

Warto też zaznaczyć, że po raz pierwszy w kadrze na dzisiejszy mecz, znalazło się trzech juniorów z Akademii Pogoni. Kolejny mecz, na tym samym barlineckim obiekcie sportowym, odbędzie się 05 lutego o godz. 16:00. CRS będzie podejmowała zespół Biali Sądów.

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.