piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.8 1 1 1 1 1 Ocena 2.80 (10)
SKUTKI NIEBEZPIECZNEJ POGODY

Zapowiadany od kilku dni orkan „Malik”, który wkroczył wczoraj do Polski, przyniósł mnóstwo szkód. Niestety nie było to tylko straty materialne. W powiecie wejherowskim zginął mężczyzna, na którego samochód przewróciło się drzewo.

 

REKLAMA

 

W wielu miejscach brakuje prądu, a straż odnotowuje tysiące interwencji. Jak informuje z-ca naczelnika wydziału kontrolno-rozpoznawczego i operacyjnego PSP w Myśliborzu mł. kpt. inż. Piotr Lewandowski:

 

Od wczorajszego wieczora do dziś 30 stycznia do godz. 16.00, w powiecie myśliborskim zanotowano ok. 100 interwencji związanych ze skutkami wichury. W gminie Barlinek, było ich blisko 30. Wszystkie zgłoszenia dotyczyły powalonych drzew, zerwanych linii energetycznych oraz zabezpieczenia uszkodzonych elementów budynków. Na szczęście, nikt nie został poszkodowany.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

Komentarze

+2

Guest

Powinno się sprawdzić stan techniczny dachu na SDCH ,przy wczorajszym wietrze trzaskała na nim poluzuwana blacha.Miało się wrażenie,że lada moment się oderwie i lecąc obetnie jakiemuś przechodniowi głowę brrr

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.