BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (14)
GRALI DLA ORKIESTRY

Otwarty Turniej Piłki Nożnej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nowy pomysł, jednak spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród barlineckich zawodników. Zarówno tych grających już gdzieś w drużynach, jak i amatorów, którzy tak spędzają czas wolny.

 

REKLAMA

 

Turniej odbył się 30 stycznia na Orliku przy ul. Leśnej, a jego organizatorami byli Lokalni Animatorzy Sportu, Barlinecki Ośrodek Kultury i Sztab WOŚP Barlinek. Gra odbywała się systemem każdy z każdym, drużyny sześciu w polu plus bramkarz. W imprezie wzięło udział sześć drużyn – Sąsiedzi Moczkowo, Rozwiązani, Ustosunkowani, BF 20, Piast I Karsko oraz Piast II Karsko.  

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchar. A tak wyglądała ostateczna klasyfikacja turnieju:

  • I – Rozwiązani
  • II – Piast II Karsko
  • III – BF 20
  • IV – Sąsiedzi Moczkowo
  • V – Ustosunkowani
  • VI – Piast I Karsko

Królem strzelców turnieju został Krzysztof Karwecki.

Nie zapomniano też o poczęstunku. Dla zawodników i kibiców przygotowano kawę, herbatę oraz kiełbaskę z grilla. Turniej poprowadzili i sędziowali Marek Kurzawski i Mirosław Jankowski. Wpisowe, które wnosiły drużyny, w całości zostało przekazane na konto WOŚP. Dodatkowo, każdy z zawodników indywidualnie wrzucał do puszki wolontariuszowi, którym na turnieju był szef barlineckiego sztabu, Piotr Stanisławski.

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.