BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
POGOŃ POKONAŁA KŁODAWĘ

13 lutego na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka w Barlinku, odbył się trzeci z zaplanowanych sparingów przygotowawczych do rudny wiosennej 2022. Dla podopiecznych Michała Diakowa, data nie okazała się pechowa i pokonali podejmowany u siebie zespół GKP Kłodawa. Bramki dla naszej drużyny zdobili Hubert Domański (2), Grzegorz Stanisz (2) oraz zawodnik testowany (1).

 

REKLAMA

  

CRS Pogoń Barlinek – GKP Kłodawa 5:1.

Kolejny, czwarty już sparing, CRS Pogoń Barlinek rozegra w najbliższą niedzielę 20 lutego o godz. 14.00. Na Euroboisku przy ul. Strzeleckiej, nasz zespół podejmować będzie drużynę Meprozet Stare Kurowo.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.