BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
KOLEJNY SPARING BARLINECKIEJ POGONI

Sezon przygotowawczy do rundy wiosennej w pełni. CRS Pogoń Barlinek rozegrała już kilka spotkań, a dziś 20 lutego na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka, odbył się czwarty z zaplanowanych sparingów. Tym razem, CRS podejmowała drużynę GKS Meprozet Stare Kurowo (IV liga lubuska).

 

REKLAMA

Niestety, to niedzielne popołudnie nie okazało się szczęśliwe dla podopiecznych Michała Diakowa i przegrali ze Starym Kurowem 0:2. Dla IV-ligowego GKS było to ostanie spotkanie sparingowe przez sezonem wiosennym, a CRS Barlinek, kolejne rozegra już w najbliższą sobotę 26 lutego. Przeciwnikiem Pogoni będzie drużyna Czarni Browar Witnica. Początek spotkania o godz. 16.00 (Euroboisko im. Alfreda Pluszczyka).

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.