BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (12)
KWICEMISTRZ POLSKI W ŁUCZNICTWIE Z LUTÓWKA

Jedna z najstarszych broni wymyślonych przez człowieka, niegdyś służąca do polowań, dziś do rywalizacji i rekreacji. Mowa o łuku i łucznictwie, dyscyplinie sportu zyskującej coraz większą popularność. Paweł Sidor, mieszkaniec Lutówka, z łuku bloczkowego strzela już od czterech lat, a na swoim koncie ma już kilka sukcesów na arenie polskiej i w turniejach międzynarodowych.

 

REKLAMA

 

Na początku lutego, zdobył tytuł Wicemistrza Polski w łucznictwie w kategorii „Łuki Bloczkowe” oraz tytuł Wicemistrza Polski drużynowo. Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Pawłem Sidorem, łucznikiem z Lutówka.

 

M.Przybylska

 

 

Foto: Daniel Brąszkiewicz

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.