BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
PIĘKNY JUBILEUSZ JANINY KIRYS

26 lutego odbył się przedostatni z zaplanowanych przez trenera Michała Diakowa sparingów, które tuż przed sezonem wiosennym, rozgrywa CRS Pogoń Barlinek. Spotkanie odbyło się na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka. Barlinecka drużyna podejmowała IV ligowy zespół Czarni Browar Witnica. Mecz, zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla CRS zdobył Hubert Domański.

 

REKLAMA

 

Ostatni sparing, CRS Pogoń Barlinek rozegra już w najbliższą sobotę 05 marca o godz. 16.00. Tym razem, będzie to spotkanie z Piastem Karsko. Mecz odbędzie się na tym samym obiekcie sportowym (Euroboisko). Sezon wiosenny rusza 12 marca. Podopieczni Michała Diakowa, swoje pierwsze ligowe spotkanie będą grali na wyjeździe z Unią Dolice.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.