niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
''RANCZO W DOLINIE PŁONI'' ZAPRASZA

Jedno z najpiękniej położonych miejsc w Puszczy Barlineckiej. Dzika przyroda, cudowne zwierzęta, wszystko z dala od miejskiego zgiełku i przytłaczającej rzeczywistości. Tu poczujesz się odprężony, zrelaksowany i zaopiekowany. Jeśli chcesz uciec od codzienności, to tutaj masz szansę pomyśleć o sobie i swoich potrzebach.

A może chcesz się pobawić w szerszym gronie? To właśnie tu, w otoczeniu lasów i jezior, będziesz mógł spędzić czas ze swoimi najbliższymi, kolegami z pracy, znajomymi i przyjaciółmi. Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca „Rancza w Dolinie Płoni”, które nie tylko pozwoli Ci odpocząć, ale również zorganizować jedyną i niepowtarzalną imprezę. Bez względu na to, czy będą to urodziny Twoje czy Twojej pociechy – nasze atrakcje dostosujemy do Waszych potrzeb. Ponadto, istnieje też możliwość zorganizowania zakończenie roku szkolnego dla klas szkolnych  przedszkolnych. Czas szybko biegnie, więc to odpowiednia pora, aby o tym pomyśleć.

 

RANCZO W DOLINIE PŁONI ZAPRASZA

Jeszcze Was nie zachęciliśmy? Więc może dodamy, że niesamowitych emocji dostarczy Wam nasza dmuchana rakieta do zjazdów. Jeszcze nie przekonani? Oferujemy więc wspólne ognisko, kolorową watę cukrową, karmelowy popcorn i najlepszy w okolicy plac zabaw. A jakby komuś nadal było mało, mamy prawdziwy hit – zjazdy na tyrolce! To wszystko dla dzieci (choć z doświadczenia wiemy, że nie tylko), ale nie zapominamy też o rodzicach, dla których przygotowaliśmy strefę odpoczynku. Czekają tam na was leżaki, hamaki i bardzo dobra kawa.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie. Tradycyjnie już, zachęcamy do rezerwacji „Rancza w Dolinie Płoni” na imprezy okolicznościowe, m.in. urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie i imprezy firmowe.

 

 

Ranczo w Dolinie Płoni - Twoje idealne miejsce na imprezę!

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.

 

Ranczo w Dolnie Płoni
ul. Fabryczna 15

74-320 Barlinek

tel. 531 710 062

 

 

[Artykuł sponsorowany]