BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
OD DZIŚ ORLIK PONOWNIE OTWARTY

Po zimowej przerwie, trwającej od początku grudnia ubiegłego roku, kompleks boisk sportowych „ORLIK 2012” przy ul. Leśnej, ponownie zostanie udostępniony dla wszystkich chętnych. Obiekt ten został oddany do użytku w 2009 roku, a obecnie jego administratorem jest miejscowa Szkoła Podstawowa nr 1.

 

REKLAMA

W godzinach rannych, zajęcia z wychowania fizycznego mają na nim najmłodsi uczniowie tej placówki oświatowej, a od wtorku 1 marca w godzinach popołudniowych, będzie ponownie ogólnodostępny. Nie zmieniają się też obowiązujące ostatnio godziny otwarcia. Od poniedziałku do soboty będzie czynny w godzinach 16.00 – 20.30, a w niedziele i święta będzie zamknięty.

W imieniu administratora, dyżuruje tam przemiennie dwuosobowa para animatorów. Od samego początku po dzień dzisiejszy funkcję tę pełni Marek Kurzawski, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp.. W krajowej centrali cieszy się on dużym poważeniem i zaliczany jest do ogólnopolskiej czołówki takowych działaczy sportowych. Tak jak w roku ubiegłym duet ten będzie uzupełniał Mirosław Jankowski, menedżer sportu kojarzony z dziecięcymi turniejami piłkarskimi im. „Przyjaciół z boiska”.

Wzorem lat ubiegłych, a w szczególności roku ubiegłego, na leśnym „orliku” będą dalej realizowane dodatkowe projekty sportowe, skierowane głównie do dzieci i młodzieży. Już teraz czynione są starania o pozyskanie środków finansowych z Ministerstwa Sportu na organizację imprez, których głównym zadaniem jest krzewienie prozdrowotnego stylu życia poprzez aktywną rekreację sportową. Każdorazowo relacje z tych przedsięwzięć będą zamieszczane na łamach Barlinek24.pl, do zapoznawania się z którymi serdecznie zapraszamy.

 

Animatorzy Sportu z ul. Leśnej

 

 

Komentarze

+2

Guest

Orlik na szosowej zamknięty,boisko przy jeziornej zamknięte moczkowo w słabym stanie nie da się grać górny taras nie wiem jaka sytuacja więc jeden orlik na całe miasto plus na tym orliku grają akademię ludzie masakra czemu inne boiska też nie mogą być otwarte czy potrzebne jest pilnowanie?
+1

Guest

Cytuję Guest:
A co z orlikiem na szosowej? będzie otwarty czy tylko dla Bafu? Dobrze by było też gdybyście podali taką informację gdyż czasami leśna jest zapełniona lub niektórzy mają za daleko na leśna a też chcą pograć.

Każde boisko szkolne powinno byc po godzinach lekcyjnych udostępniane. Nie rozumiem zamykania na klucz, rezerwacji. Skoro szkoły sa państwowe to i boiska powinny byc ogólnodostępne, nie ważne czy boisko szkolne zamieniło się w "orlika", czy nie.
+1

Boryna

Zaraz ktoś powie - nie znasz się, to cisza...
Pamiętam genezę powstania Orlików. Czym miały zaistnieć, co miały generować, jaką rolę pełnić. Cóż z tego zostało? Niewiele. Wygodnie jest udostępnić obiekt grupom zorganizowanym, niż ganiać się za indywidualistami. A wystarczyłoby określić, że obiekt dla luźnych grupek jest dostępny codziennie od 16.00 do 18.00, a zajęcia wówczas animuje ***. Po 18.00 na obiekcie niech królują szkółki, stowarzyszenia zbieraczy grzybów czy może wędkarze ćwiczący rzut spiningiem do celu, o ile mają rezerwację i wnieśli jakieś opłaty, choćby za prąd oświetlenia. Bo, tak sobie myślę, że zatrudnieni moderatorzy, animatorzy czy jak zwał, biorą wynagrodzenie z Miasta za aranżację zajęć, wspieranie niezorganizowanych, afirmowanie rywalizacji, ruchu i rozwoju młodego człowieka. Kluczami do obiektu może zajmować się woźny SP1 i też będzie pięknie.

A w kontekście dostępności do obiektu - to szkoły MUSZĄ go udostępniać pięć lat po zakończonej inwestycji, czy MOGĄ? Tego mi tutaj brakuje
+3

Guest

Jeden otwarty orlik na takie miasto kpina w dodatku zajęty przez isf orlik na szosowej otwarty tylko dla Bafu prywatne szkółki mają się nieźle a ty nie możesz pograć w dodatku na każdym podwórku zakaz gry w piłkę bo starym babciom to przeszkadza
+3

barliniak

orlik w myśl powstania tego obiektu miał służyć wszystkim miał być ogólno dostępnym stoi więcej zamknięty a jeśli jest otwarty to w takich godzinach że płakać się chce ale szkółki piłkarskie mają rezerwacje jakby to były obiekty prywatne, czas na zmiany czas przewietrzyć Ratusz .......
+8

Guest

A co z orlikiem na szosowej? będzie otwarty czy tylko dla Bafu? Dobrze by było też gdybyście podali taką informację gdyż czasami leśna jest zapełniona lub niektórzy mają za daleko na leśna a też chcą pograć.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.