Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
LUTÓWKO POKONAŁO PRZELEWICE

06 marca na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka w Barlinku, Iskra Lutówko rozegrała kolejny mecz sparingowy. Tym razem podopieczni Damiana Miczke, zmierzyli się z zespołem Wicher Przelewice.

 

REKLAMA

Spotkanie, zakończyło się zwycięstwem Iskry 4:2. Bramki dla Lutówka zdobyli Krzysztof Karwecki (2) i Grzegorz Radomski (1). Padła też jedna bramka samobójcza. Był to przedostatni sparing, który Iskra rozegrała tuż przed rozpoczęciem sezonu wiosennego. Ostatni, odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 marca o godz. 14.00 na tym samym obiekcie sportowym. Wówczas zawodnicy z Lutówka podejmować będą Skrzydlatych Będargowo.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.