sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (20)
DZIEŃ KOBIET W MOCZYDLE

4 marca w Moczydle aktywnie świętowano Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej właśnie okazji, wszystkie panie, dziewczyny i ich koleżanki, wzięły udział w zajęciach jogi. Przy dźwiękach mantry przekonałyśmy się, że joga jest nie tylko modną praktyką, ale wysiłkiem mającym korzystny wpływ na samopoczucie.

 

REKLAMA

 

Prowadząca zajęcia podkreśliła, jak ważny jest trening oddechu, bowiem człowiek, który kontroluje swój oddech, może też kontrolować swoje myśli i emocje. Były podstawowe asany, a niektórym udało się także stanąć na głowie! Po zajęciach, korzystając z nowego aneksu kuchennego, mogłyśmy wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, podczas spontanicznego konkursu na sałatkę. Było zdrowo i bardzo smacznie!

Zajęcia w świetlicy poprowadziła nieodpłatnie nauczycielka jogi - Magdalena Smorąg. Tego samego dnia, mieszkańcy wsparli też uchodźców z Ukrainy. Zebrane artykuły, zostały przekazane osobom, który znalazły swój bezpieczny kąt w Barlinku przy ul. Szosowej.

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

Komentarze

-1

Guest

Jakoś mało tych kobiet pewnie o swoim święcie zapomnialy :-) :-) ale ważne że ktoś nie zapomniał o tym szczególnym dniu pozdrawiam organizatorów

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.