sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (10)
FINAŁOWY ‘’BIEG PUCHACZA’’

Pięć edycji, począwszy od listopada aż do 12 marca – to największa impreza biegowa w Barlinku, która z miesiąca na miesiąc, zyskiwała coraz większą grupę sympatyków. Właśnie dziś, odbył się ostatni bieg cyklu „Bieg Puchacza”.

 

REKLAMA

  

W tym dniu tradycyjnie, odbyły się biegi dla dzieci i główny, po których podsumowano cały cykl Grand Prix Biegów Przełajowych w Barlinku oraz uroczyście udekorowano zwycięzców. Nie brakowało oczywiście tego, do czego zdążyli już przyzwyczaić organizatorzy, czyli pysznej zupy i gorącej herbaty.

Organizatorzy, w całym cyklu dali dwie możliwości rywalizacji. Pierwszą jest rywalizacja w każdym pojedynczym biegu, a drugą w całym cyklu biegów. Warunkiem bycia sklasyfikowanym w całym cyklu, było wzięcie udziału w co najmniej czterech biegach. Cała impreza, odbyła się na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

 

 

Za naszym pośrednictwem organizatorzy „Biegu Puchacza” dziękują: zawodnikom za liczny udział w zawodach, Krzysztofowi Czarnocie i Andrzejowi Biernackiemu z epidemisportu.pl, Biegam Bo Lubię Barlinek, Strażakom OSP Mostkowo, ratownikowi medycznemu Robertowi Sołtysiowi, redakcji Barlinek24.pl (Marek Kupczyński, Monika Przybylska, Radosław Nawrot), Jarosławowi Bednarkowi za prowadzenie imprezy, paniom z biura zawodów (Iwona Rachwalska, Bogusia Grzelak – Biernacka, Zuzanna Czarnota, Karolina Bartosz, Joanna Dupla), Barlineckiej Grupie Kolarskiej (Artur Szyszka, Jacek Stelmach, Andrzej Binkowski), Piotrowi Adamiokowi za niezwykłe kreacje aktorskie i wcielenie się w rolę św. Mikołaja oraz Puchacza, Katarzynie Buczek za medale i statuetki, Nadleśnictwu Barlinek, Kamili Butrymowicz i Agnieszce Bocian za obsługę cateringu, Radzie Sołeckiej Karsko gmina Nowogródek Pomorski – sołtysowi Mariuszowi Biernatowi za pyszny żurek, Karolinie Bartosz za prowadzenie fanpage zawodów i biura zawodów dla dzieci, Joannie Skórczyńskiej za pomoc w dekoracji zawodników, Piotrowi Stanisławskiemu za pomoc w organizacji zawodów, pizzerii Mafia, Michałowi Janczarkowi, Barlineckiemu Ośrodkowi Kultury za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji oraz Marcinowi Kaczmarkowi z Komitetu Ochrony Orłów.

Organizatorem zawodów byli epidemiasportu.pl oraz Biegam Bo Lubię Barlinek. Partnerzy: Gmina Barlinek, Nadleśnictwo Barlinek, Barlinek24.pl oraz PGK w Barlinku.

 

M.Przybylska

 

Wyniki V Biegu Puchacza GP Barlinek 12.03.2022 Finał (pdf)

Wyniki V Biegu Puchacza GP Barlinek 12.03.2022 Dzieci (pdf)

 

Wyniki Biegu Puchacza GP Barlinek KLASYFIKACJA WIEKOWA po 5-biegach (pdf)

Wyniki Biegu Puchacza GP Barlinek KLASYFIKACJA GENERALNA po 5-biegach (pdf)

 

Bieg Puchacza - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🏃🦉

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 12 marca 2022

 

🦉 Bieg Puchacza - to już ostatnie zdjęcia 📷 Pozdrawiamy wszystkich Puchaczy dużych i małych, 🏃 najmłodszych i 🏃 najstarszych ;)

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 13 marca 2022

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.