sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (8)
DZIEŃ KOBIET W BARLINECKIM OŚRODKU KULTURY

11 marca Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprosił w swoje progi mieszkanki gminy Barlinek oraz Panie z Ukrainy, które znalazły swoje schronienie w pokojach gościnnych BOK, na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

 

REKLAMA

   

Na scenie zobaczyliśmy połączenie muzyki i tańca, bowiem do muzyki w wykonaniu zespołu „Romantic”, zatańczyła jedna z grup Feeling Dance Group. Oba zespoły, dały też później osobno, swoje autorskie programy artystyczne. Nie brakowało też koncertu na saksofonie, w wykonaniu dyrektora BOK Andrzeja Jędrzejaka. Imprezę poprowadziła Anna Adamiok.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież