BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.75 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4)
SPOTKANIE ZE ZŁOTYM MEDALISTĄ MACIEJEM LEPIATO

23 marca mieliśmy okazję gościć w naszej szkole, dwukrotnego złotego medalistę Igrzysk Paraolimpijskich, Macieja Lepiato. Lekkoatletę, specjalizującego się w skoku wzwyż, mistrza paraolimpijskiego i czterokrotnego mistrza świata osób niepełnosprawnych.

 

REKLAMA

 

Organizatorem spotkania był Samorząd Uczniowski. Pan Maciej opowiadał, o swoich przeżyciach podczas pobytu na Igrzyskach Paraolimpijskich, o początkach swojej kariery, największych sukcesach, swojej niepełnosprawności oraz o tym, że będąc osobą niepełnosprawną, udało mu się osiągnąć niesamowity sukces.

Zachęcał również do tego, aby dzieciaki nie rezygnowały ze swoich marzeń, czy to sportowych czy innych, aby dążyły do celu, a porażki traktowały jako lekcje. Nie zabrakło oczywiście pytań ze strony uczniów, na które skoczek wzwyż odpowiadał wyczerpująco. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i otrzymaliśmy autografy.

Dziękujemy, Panu Maciejowi za przyjęcie zaproszenia, życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

SP nr 1 - nadesłane 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.