BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
OLGA RUDNICKA - AUTORKA MŁODEGO POKOLENIA

Swoją pierwszą książkę napisała, kiedy nie miała jeszcze dwudziestu lat. Już wówczas wydawca wiedział z jakim talentem pisarskim ma do czynienia, i ta ich owocna współpraca, układa się od blisko czternastu lat. Niezwykły temperament i jedna z najbardziej poczytnych autorek kryminałów w Polsce.

 

REKLAMA

   

Olga Rudnicka, bo o niej mowa, 23 marca spotkała się z miłośnikami jej twórczości. Wszystko odbyło się w Kawiarni Artystycznej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Autorka opowiedziała o swojej twórczości, odpowiadała na pytania oraz składała autografy na swojej najnowszej książce „Zgiń, przepadnij”. Spotkanie zorganizowała Biblioteka Publiczna w Barlinku.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

-2

Guest

Olga Rudnicka jest jedną z najciekawszych młodych, polskich autorek kryminałów " z przymrużeniem oka". Czytelnicy kochają jej książki nie tylko za wartką akcje, lecz także za mnóstwo humoru i ciekawe obserwacje społeczne.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.