Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
POZA HORYZONTEM LUDZKICH SPRAW

Inauguracja obchodów 20-lecia Lions Club Barlinek, rozpoczęła się od wyjątkowego spotkania. 15 marca w Kawiarni Artystycznej BOK, Jolanta Karasińska, poetka, malarka, autorka książek dla dzieci, spotkała się z miłośnikami jej twórczości. Była to też promocja najnowszego tomiku „Poza horyzontem ludzkich spraw”.

 

REKLAMA

 

Jest to zbiór poezji, która przenosi do świata wspomnień, wzruszeń i zadumy. Zgromadzeni w kawiarni goście, mieli okazję wysłuchać wybranych utworów, które czytała Jolanta Karasińska w duecie z Krzysztofem Kłosowiczem. Dziękujemy Pani Joli za chwilę zatrzymania i oderwania się od trudnej rzeczywistości oraz za piękny gest, jakim było przekazanie 50% środków ze sprzedanych książek, na rzecz uchodźców z Ukrainy. Książki były sprzedawane podczas wspomnianego spotkania.

 

Lions Club Barlinek Arleta Wirhanowicz-Patrzykąt

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.