sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
POTKNIĘCIE POGONI W LIPIANACH

Nie tak miało się zakończyć dzisiejsze wyjazdowe spotkanie CRS Pogoń Barlinek, która rozegrała mecz ze Stalą Lipiany. 26 marca nie okazał się łaskawy i już od pierwszej połowy, Lipiany przejęły prowadzenie 1:0. Do końca meczu, nie padła już więcej ani jedna bramka.

 

REKLAMA

   

W dzisiejszym spotkaniu nie zagrali m.in. Kamil Dydyna, Marcin Kądziela i Seweryn Rolnik. Na boisku pojawili się za to juniorzy Marcel Buczek i Piotr Król. Do kadry meczowej powrócił też Kacper Czarnecki, którego dzisiejszy mecz był 200 rozegranym w barwach Pogoni.

Stal Lipiany – CRS Pogoń Barlinek 1:0.

Kolejne spotkanie CRS Pogoń Barlinek rozegra na swoim boisku. 02 kwietnia o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, podopieczni Michała Diakowa, podejmować będą drużynę Mierzynianka Mierzyn.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież