czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
DWA MIESIĄCE PRAC PRZY STADIONIE

Minęły dwa miesiące od momentu podpisania umowy i przekazania terenu budowy. Mowa o projekcie „Przebudowa stadionu miejskiego w Barlinku – etap II – budynek zaplecza stadionu”. Budynek po dość niechlubnych latach „straszenia”, w końcu staje na nogi.

 

REKLAMA

 

W ciągu tych sześćdziesięciu dni m.in. dobudowano piętro. Nie brakowało niespodzianek w postaci ukrytych studzienek. Jednak jak widać, prace nie zwalniają. Budowa tego obiektu, ma się zakończyć w styczniu 2023r. Postępy prac, będziemy podglądać na bieżąco i Państwa o nich informować.

W ramach przypomnienia dodamy tylko, że pod nazwą „budynek zaplecza stadionu”, kryje się  zespół szatniowo - sanitarny dla zawodników, z pomieszczeniami towarzyszącymi tj. sauna, odnowa biologiczna, ambulatorium. Na parterze budynku swoje miejsce znajdzie również pomieszczenie ochrony, pomieszczenia biurowe, klubowe oraz kotłownia. Na piętrze znajdować się będzie sala konferencyjna oraz ogólnorozwojowa sala do ćwiczeń, pomieszczenie trenerów, archiwum, zaplecze socjalne dla pracowników, ogólnodostępny węzeł sanitarny i kawiarnia.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.