czwartek 1 grudnia 2022r.   imieniny: Długosz, Edmund, Iwa

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (6)
POGOŃ BARLINEK Z NOWYMI SIŁAMI - Prima aprilis

Nasz artykuł, dotyczący CRS Pogoni Barlinek, który ukazał się 1 kwietnia, tylko w części był prawdziwy. Co czujniejsi z Was „wyłapali”, które z elementów wywiadu były żartami. Niestety, musimy zawieść tych, którzy pamiętają „Mańka” i jego wyczyny na barlineckiej murawie.

 

REKLAMA

  

Mariusz Guraj nie wraca do Pogoni Barlinek. Drugim nieprawdziwym przekazem, był angaż Grzegorza Radomskiego na asystenta trenera Michała Diakowa. Cała reszta jest w 100% prawdziwa.

Mariusz Guraj, Michał Diaków, Michał Banaś, Grzegorz Radomski – dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu materiału.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.