BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
AFORYZMY I CYTATY W BARLINECKIM MUZEUM

Roman Choinka – absolwent Liceum Plastycznego w Nałęczowie. Uzyskał dyplom PWSSP w Poznaniu i ASP we Wrocławiu. Przez 20 lat był nauczycielem plastyki w Liceum Plastycznym w Zielonej Górze. Brał udział w ponad 50 wystawach w USA, Francji, Ukrainie i na Węgrzech. Był uczestnikiem licznych plenerów, w tym Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno – Malarskiego „Piękno ukryte” w Barlinku.

 

REKLAMA

08 kwietnia w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż malarstwa „Aforyzmy i cytaty”, podczas którego otwarto wystawę obrazów autorstwa Romana Choinki. Na wernisażu był obecny sam autor, który opowiedział o prezentowanych w muzeum obrazach, a także o czasie spędzonym w Barlinku podczas pleneru, który odbywa się każdego roku w Barlineckim Ośrodku Kultury.

W części artystycznej spotkania, wystąpili: Magdalena Kędzior, uczennica 8 klasy. Uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu. Pasjonatka gry na gitarze i saksofonie. Jakub Lubelski, nauczyciel gry na gitarze. Wielokrotny juror w różnego rodzaju konkursach i festiwalach muzycznych. Od ponad 20 lat pasjonat gry na gitarze i pianinie.

Wystawę w barlineckim muzeum, można oglądać do końca kwietnia.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.