czwartek 1 grudnia 2022r.   imieniny: Długosz, Edmund, Iwa

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3.3076923076923 1 1 1 1 1 Ocena 3.31 (13)
WYGRANA W WIELKĄ SOBOTĘ

16 kwietnia przy Sportowej, kolejny dobry mecz podopiecznych Michała Diakowa. CRS Pogoń Barlinek, podejmowała drużynę Ehrle Dobra Szczecińska. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo. W drugiej części meczu, zawodnik Ehrle Dobra po dwóch żółtych kartach, a co za tym idzie po kartce czerwonej, zszedł z boiska i zespół grał w osłabionym składzie.

 

REKLAMA

   

Na szczęście, druga połowa okazała się szczęśliwa dla CRS i w 62’ bramkę dla naszej drużyny zdobywa Hubert Domański. Wynik meczu CRS Pogoń Barlinek - Ehrle Dobra Szczecińska 1:0.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to już kolejne spotkanie, na którym dla kibiców przygotowano kawę i herbatę. Można było częstować się gorącymi napojami całkowicie za darmo. Mecz komentował Jarosław Bednarek.

Na kolejne spotkanie CRS Pogoń Barlinek jedzie do Gryfina, gdzie 23 kwietnia zagra z tamtejszym Energetykiem. Na mecz na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, zapraszamy 30 kwietnia o godz. 17.00. Wówczas Pogoń podejmować będzie Czarnych Lubanowo.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.