czwartek 1 grudnia 2022r.   imieniny: Długosz, Edmund, Iwa

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3.9090909090909 1 1 1 1 1 Ocena 3.91 (11)
ZAPISZ SIĘ NA ‘’BIEG SZLAKIEM PRZYGODY’’

22 maja w Barlinku, kolejna edycja „Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”. Ta wyjątkowa impreza biegowa, wraca do Puszczy Barlineckiej po dwóch latach nieobecności. Trasa pozostała niezmienna i wynosi ok. 10 km. Przebiega wokół Jeziora Barlineckiego, po klimatycznych barlineckich uliczkach i terenach leśnych. 

 

REKLAMA

 

Start i meta, usytuowane będą na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2.

Co przygotowano dla uczestników? Przede wszystkim atrakcyjną, urozmaiconą trasę biegu, pamiątkową koszulkę, medal finiszera dla każdego kto ukończy bieg, puchary i statuetki dla najlepszych w kategoriach i posiłek regeneracyjny.

Start „Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim” 22 maja godz. 11.00. Biuro zawodów czynne będzie w godz. 9.00 – 10.30.

Więcej informacji w regulaminie. Zapraszamy też do odwiedzania nas na fb.

Ruszyły już elektroniczne zapisy! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Organizatorem imprezy są Stowarzyszenie Epidemia Sportu, Biegam Bo Lubię Barlinek, Urząd Miejski w Barlinku.

 

 

UWAGA! Zapisy tylko w dniu imprezy. 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

 

 

Komentarze

Guest

Muszę opisać o tym, że zostały wg mnie przekroczone pewne granice. Około godziny 11.15 22 maja 2022 r. CZERWONA KALINA była grana na naszym stadionie w związku z biegiem wokół jeziora. Jest to hymn banderowcow. Rozumiem, że pomagamy Ukraińców, ale są pewne granice. Czy mamy też grać hitlerowskie piosenki w rodzaju Horst Wessel Lied, bo jesteśmy z Niemcami w NATO i unii?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.