sobota 21 maja 2022r.   imieniny: Donata, Jan, Kryspin, Wiktor

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Usługi dźwigowe - StalMaks Krzysztof Gilewicz

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
W LUTÓWKO POSYPAŁY SIĘ KARTKI

Sędzia główny nie żałował kartek w meczu, który odbył się 24 kwietnia w Lutówku. Oprócz licznych kartoników żółtych, które zobaczyli zawodnicy, nie zabrakło kartek czerwonych. Konkretnie – dwóch. Spotkanie było więc pełne emocji nie tylko na boisku, ale także wśród kibiców, którzy w dużej liczbie przybyli na mecz.

 

REKLAMA

 

24 kwietnia Iskra Lutówko, podejmowała zajmującego pierwszą pozycję w tabeli Kłosa Pełczyce. Spotkanie, zakończyło się zwycięstwem Kłosa. Iskra Lutówko – Kłos Pełczyce 1:3. Jedyną bramkę dla Iskry zdobył Mateusz Lubiński.

W przyszłym tygodniu, Iskra rozegra mecz w Nadarzynie. Na swoim boisku zagrają ponownie 8 maja o godz. 13.00. Podopieczni Damiana Miczke, będą wówczas podejmować zespół Korona Raduń.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.