sobota 21 maja 2022r.   imieniny: Donata, Jan, Kryspin, Wiktor

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Usługi dźwigowe - StalMaks Krzysztof Gilewicz

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (16)
KROPLA W MORZU POTRZEB DOSTARCZONA NA UKRAINĘ

Z inicjatywy Akademii Tenisa Barlinek od 1 marca trwała zbiórka na pomoc walczącej Ukrainie, z okupantem który chce wprowadzić „ruski mir”. Zbiórka trwała do 12 marca i zakończona była turniejem tenisowym. Po zakończeniu rozgrywek przeprowadzono licytację różnego rodzaju przedmiotów i usług otrzymanych od uczestników akcji i przeliczono zebrane środki.

 

REKLAMA

 

Po przeprowadzonych konsultacjach ze stroną ukraińską, wspólnie podjęto decyzję o zakupie samochodu terenowego z przeznaczeniem dla wojska.

Jest nam niezmiernie miło, że do akcji barlineckich tenisistów dołączyły organizacje i osoby fizyczne, dzięki temu samochód dodatkowo w całości został załadowany środkami niezbędnymi dla wojska (buty wojskowe, rękawice, kurtki, opatrunki, ochraniacze a także defibrylator). Po otrzymaniu stosownych dokumentów, 5 kwietnia Roman Bunda wyruszył na Ukrainę z pomocą humanitarną.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, przekazali przedmioty na licytację i hojnie brali w niej udział. Podziękowania kierujemy także dla osób i organizacji z poza grona tenisowego, którzy także bez wahania przyłączyli się i wsparli nas w tym szczytnym celu. Zdajemy sobie sprawę, że jest to przysłowiowa kropla w morzu potrzeb, jednak wierzymy, że dzięki temu dajemy wyraźny sygnał dla innych, że to co się dzieję za naszą wschodnią granicą nie jest nam obojętne.

Dziękujemy za włączenie się do akcji: Yonex Polska, Zdzisław Klocek, Bowling Bar Grzegorz Januszke, Fitloft Barlinek, Royal Piercing Maja Lachowicz, Auto Serwis California Marcin Regilewicz, Watex, Marcin Szulczewski, Przemysław Glapiak, Marta i Jarosław Wiśniewscy, Lions Club Barlinek, OPS Barlinek, Maciej Swat, Bogdan Bola, Zbigniew Jagielski, Sławomir Mikoś, Anna i Manfred Ihde, Angelina Kosy, Radosław Kłoda, Zofia Dąbkowska, Maciej Boratyn, Joachim Spolankiewicz.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.