czwartek 1 grudnia 2022r.   imieniny: Długosz, Edmund, Iwa

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
PUNKTY DLA CRS POGOŃ BARLINEK

W piękną słoneczną sobotę 30 kwietnia, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, podopieczni Michała Diakowa podejmowali drużynę Czarni Lubanowo. Już w pierwszej połowie spotkania, dzięki bramce zdobytej w 35’ przez Łukasza Gieńca, CRS objął prowadzenie.

 

REKLAMA

 

Druga połowa meczu, to tylko potwierdzenie siły barlineckiego zespołu. W 57’ w okno bramki gości strzela Hubert Domański, a w 85’ trzeciego gola zdobywa Piotr Król, ustanawiając tym samym ostateczny wynik spotkania. CRS Pogoń Barlinek – Czarni Lubanowo 3:0.

Podczas przerwy, młodzi miłośnicy piłki nożnej z Klubu Kibica, pomagali w zbiórce pieniędzy, które zostaną przeznaczone na oprawy przyszłych meczów, a także na dalsze prace graffiti, które można oglądać w niektórych zakątkach miasta.  Spotkanie przy Sportowej komentował Jarosław Bednarek.

Kolejne dwa mecze CRS Pogoń Barlinek rozegra na wyjazdach. 07 maja zagra z Odrą Chojna, a 14 maja jedzie do Szczecina na spotkanie z tamtejszą Stalą. Na mecz w Barlinku, zapraszamy 21 maja o godz. 17.00. Wówczas CRS zagra z Morzyckiem Moryń.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.