wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
PUNKTY DLA CRS POGOŃ BARLINEK

W piękną słoneczną sobotę 30 kwietnia, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, podopieczni Michała Diakowa podejmowali drużynę Czarni Lubanowo. Już w pierwszej połowie spotkania, dzięki bramce zdobytej w 35’ przez Łukasza Gieńca, CRS objął prowadzenie.

Druga połowa meczu, to tylko potwierdzenie siły barlineckiego zespołu. W 57’ w okno bramki gości strzela Hubert Domański, a w 85’ trzeciego gola zdobywa Piotr Król, ustanawiając tym samym ostateczny wynik spotkania. CRS Pogoń Barlinek – Czarni Lubanowo 3:0.

Podczas przerwy, młodzi miłośnicy piłki nożnej z Klubu Kibica, pomagali w zbiórce pieniędzy, które zostaną przeznaczone na oprawy przyszłych meczów, a także na dalsze prace graffiti, które można oglądać w niektórych zakątkach miasta.  Spotkanie przy Sportowej komentował Jarosław Bednarek.

Kolejne dwa mecze CRS Pogoń Barlinek rozegra na wyjazdach. 07 maja zagra z Odrą Chojna, a 14 maja jedzie do Szczecina na spotkanie z tamtejszą Stalą. Na mecz w Barlinku, zapraszamy 21 maja o godz. 17.00. Wówczas CRS zagra z Morzyckiem Moryń.