niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
PRZEBUDOWA FRAGMENTU NIEPODLEGŁOŚCI W TYM ROKU

W związku z przejęciem przez gminę ulicy Niepodległości (po realizacji obejścia i zmianie charakteru ulicy), zaplanowano przeprowadzenie jej przebudowy w zakresie mającym na celu poprawę bezpieczeństwa, w tym m.in. w zakresie poprawy warunków funkcjonowania zbiorowej komunikacji miejskiej.

 

REKLAMA

 

Będzie to budowa w 2022r. dwóch zatok autobusowych wraz z przebudową wyjazdu z Rynku Miejskiego na ul. Niepodległości. Planowany termin rozpoczęcia i zakończenia II półrocze br.

Szacowany koszt na dzień dzisiejszy ok. 400 000,00 zł. Wykonawca zadania, będzie wyłoniony w drodze postępowania przetargowego.

 

M.Przybylska

 

 Grafika: Urząd Miejski w Barlinku

 

Komentarze

+16

Guest

A ja proszę dokończyć obwodnice....
Nawet jej nie uzywam bo szybciej jest pojechac miastem... a z lidla wyjechac to jakaś pomyłka
+12

Guest

z projektu widać że będą nowe zatoki autobusowe. Autobusy nie będą wjeżdżać i blokować całego rynku. a tam gdzie obecnie jest przystanek będą miejsca postojowe dla samochodów
+6

Guest

Cytuję Guest:
Ciekawi mnie, czy w projekcie przewidziano, że dość często do przystanku na rynku przystaje jednocześnie więcej niż 2 autobusy i to długie.
Będzie to budowa w 2022r. dwóch zatok autobusowych :o :o :o
+6

Guest

Należało przed przejęciem drogi od Marszałka Województwa wyegzekwować przebudowę tej drogi oraz sieci w niej położonej zamiast dofinansowywać pseudo obwodnicę blokującą Linię kolejową. Teraz koszty Gminy wzrosną i to znacznie. To tak samo zła decyzja jak przejęcie powiatowego Szpitala zamiast wyegzekwować od Powiatu jego prawidłowego finansowania i utrzymania zwłaszcza, że w czasie dużych nakładów Gminy na Szpital powiatowy w Barlinku Powiat wydawał ponad 20 mln na remont i budowę swoich kolejnych biur. Donosiły o tym miejscowe Media. Są to dziwne decyzje albo opłaca się tymi kosztami czyjś stanowiska albo ????.
+12

Guest

Ciekawi mnie, czy w projekcie przewidziano, że dość często do przystanku na rynku przystaje jednocześnie więcej niż 2 autobusy i to długie. Wiat przystankowych na projekcie też nie widać i to ma być lepsze rozwiązanie?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.