Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
FESTYN DLA POGORZELCÓW W MOSTKOWIE – ZAPROSZENIE

Wiktor Zmarzlik zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Barlinek na festyn zorganizowany z myślą o wsparciu pogorzelców z Mostkowa, którzy stracili dorobek życia w wyniku pożaru. Festyn odbędzie się 14 maja (sobota) na boisku sportowym w Mostkowie.

 

REKLAMA

Zabawa, rozpocznie się po mszy św., którą zaplanowano na godz. 13.00. W programie festynu m.in. strażacka grochówka, polskie i amerykańskie wojsko, mecz Koral Mostkowo – Piast Karsko, pokazy strażackie, gry i konkursy a także licytacje, z których dochód będzie przeznaczony na pomoc pogorzelcom. W części artystycznej wystąpią m.in. zespół „Sonata”, Septet Band Myślibórz, KTT Estera Myślibórz oraz Big Sexy. Festyn zakończy się zabawą z DJ Witkacym.

Więcej informacji na plakacie.

 

[Materiał nadesłany]

 

 

Komentarze

-4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Prawda jest taka że poszkodowane są 4 rodziny a nie tylko jedna.

Z tego co wiem wszyscy zamieszkują w swoich domach natomiast " ta jedna rodzina niestety nie " zamiast się użalać proszę sobie zorganizować jakaś zbiórkę czy coś żeby ze złości języka sobię nie odgryźć...

A kto broni im mieszkać w tym mieszkaniu ? Reszta rodzin też mieszka w nie wyremontowanych mieszkaniach i jakoś dają radę. Bo nie potrzebują luksusu tylko aby sobie poradzić. A że ci Państwo potrzebuję luksus to sory memory niech się nie użalają nad sobą tylko za remont się wezmą .

Remont trawa prawie miesiąc, wystarczy podejść i zobaczyć. Po drugie czekają na zezwolenie od kominiarza by ogrzać dom, nie wspomnę o reszcie. Postawili kolokwie za swoje pieniądze także sąsiadce. Nie jesteś wogóle w temacie to odpuść.
+8

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
A ja powiem tak bravo dla Wiktora za pomoc ale dlaczego podzieliliscie te rodziny odczuwam tak sort lepszy i gorszy.Niewiem dokladnie ile tam tych rodzin poszkodowanych czy trzy czy cztery ale czy nie można było zorganizować jednej imprezy jednej pomocy dla nich Wszystkich przeciez oni wszyscy potrzebują pomocy tez przeszli przez pożar tak jak państwo Z. bo domysliłam się że ta pomoc festyn jest dla nich bo chyba najbardziej ucierpieli w tym pożarze.Fajnie pomyslane z tym festynem ale nawet w takiej tragedi ludzie podzieleni sa na sorty nie powinno tak byc uważam.Dwa zastanawiam się czy te rodziny otrzymały jakąś pomoc od władz ???Ukrainie pomagamy a to są nasi rodacy pomóżmy i im!!!

Tamtym rodzinom robią BTBS
od wymiany dachów po poddasze itd
Ludzie nie wiecie a piszecie nie macie co do roboty !

Z tego co wiadomo to btbs również zrobi tylnią część dachu państwu Z. I btbs robi tylko dwóm rodzina a poszkodowane są 4. I BTBS nie robi nic za darmo. Oni i tak wlicza im to w czynsz.
-6

Guest

Pretensje miejcie do straży tylko i wyłącznie to ona zawaliła..
Powinni zagasić gdy była wezwana za pierwszym razem interwencja a nie przyjechać po 2 godzinach jak już był pożar. Normalny człowiek by zrozumiał ale po co lepiej kogoś obrażać i w dodatku kłamać. Dajcie już spokój ludzie !
-7

Guest

Cytuję Guest:
A ja powiem tak bravo dla Wiktora za pomoc ale dlaczego podzieliliscie te rodziny odczuwam tak sort lepszy i gorszy.Niewiem dokladnie ile tam tych rodzin poszkodowanych czy trzy czy cztery ale czy nie można było zorganizować jednej imprezy jednej pomocy dla nich Wszystkich przeciez oni wszyscy potrzebują pomocy tez przeszli przez pożar tak jak państwo Z. bo domysliłam się że ta pomoc festyn jest dla nich bo chyba najbardziej ucierpieli w tym pożarze.Fajnie pomyslane z tym festynem ale nawet w takiej tragedi ludzie podzieleni sa na sorty nie powinno tak byc uważam.Dwa zastanawiam się czy te rodziny otrzymały jakąś pomoc od władz ???Ukrainie pomagamy a to są nasi rodacy pomóżmy i im!!!

Tamtym rodzinom robią BTBS
od wymiany dachów po poddasze itd
Ludzie nie wiecie a piszecie nie macie co do roboty !
-5

Guest

Jejku czytam i nie wierzę...Jak można być tak bezdusznym i zazdrosnym, masakra.
Nik się o festyn nie prosił a że mają kolegę który sam naciskał bo bardzo jemu na tym zależało tak wyszło. I nik tu nie chce luksusów !
Chociaż była jakaś zabawa coś dla dzieci, młodzieży, osób starszych których było sporo mieli jakaś rozrywkę na którą tak bardzo czekali. Było wiele poczęstunków, atrakcji które były za darmo ale już i tym nie wspomniano no dziwne.
Dobrze było super i niech robią z chęcią się pobawię. Nie pozdrawiam żalosnikow i plociuchow !
+7

Guest

Cytuję Guest:
A ja powiem tak bravo dla Wiktora za pomoc ale dlaczego podzieliliscie te rodziny odczuwam tak sort lepszy i gorszy.Niewiem dokladnie ile tam tych rodzin poszkodowanych czy trzy czy cztery ale czy nie można było zorganizować jednej imprezy jednej pomocy dla nich Wszystkich przeciez oni wszyscy potrzebują pomocy tez przeszli przez pożar tak jak państwo Z. bo domysliłam się że ta pomoc festyn jest dla nich bo chyba najbardziej ucierpieli w tym pożarze.Fajnie pomyslane z tym festynem ale nawet w takiej tragedi ludzie podzieleni sa na sorty nie powinno tak byc uważam.Dwa zastanawiam się czy te rodziny otrzymały jakąś pomoc od władz ???Ukrainie pomagamy a to są nasi rodacy pomóżmy i im!!!

Ucierpieli tak samo jak inne rodziny , może i dwie rodziny dostały pomoc od btbs tylko czy liczy się to że dwie rodziny zostały poszkodowane przez czyjeś niedopilnowanie? I tak naprawdę gdyby nie zapaliło się od komina z mieszkań obok nie miałyby żadnych strat.
+11

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Prawda jest taka że poszkodowane są 4 rodziny a nie tylko jedna.

Z tego co wiem wszyscy zamieszkują w swoich domach natomiast " ta jedna rodzina niestety nie " zamiast się użalać proszę sobie zorganizować jakaś zbiórkę czy coś żeby ze złości języka sobię nie odgryźć...

A kto broni im mieszkać w tym mieszkaniu ? Reszta rodzin też mieszka w nie wyremontowanych mieszkaniach i jakoś dają radę. Bo nie potrzebują luksusu tylko aby sobie poradzić. A że ci Państwo potrzebuję luksus to sory memory niech się nie użalają nad sobą tylko za remont się wezmą .
+7

Guest

A ja powiem tak bravo dla Wiktora za pomoc ale dlaczego podzieliliscie te rodziny odczuwam tak sort lepszy i gorszy.Niewiem dokladnie ile tam tych rodzin poszkodowanych czy trzy czy cztery ale czy nie można było zorganizować jednej imprezy jednej pomocy dla nich Wszystkich przeciez oni wszyscy potrzebują pomocy tez przeszli przez pożar tak jak państwo Z. bo domysliłam się że ta pomoc festyn jest dla nich bo chyba najbardziej ucierpieli w tym pożarze.Fajnie pomyslane z tym festynem ale nawet w takiej tragedi ludzie podzieleni sa na sorty nie powinno tak byc uważam.Dwa zastanawiam się czy te rodziny otrzymały jakąś pomoc od władz ???Ukrainie pomagamy a to są nasi rodacy pomóżmy i im!!!
-5

Guest

Cytuję Guest:
Prawda jest taka że poszkodowane są 4 rodziny a nie tylko jedna.

Z tego co wiem wszyscy zamieszkują w swoich domach natomiast " ta jedna rodzina niestety nie " zamiast się użalać proszę sobie zorganizować jakaś zbiórkę czy coś żeby ze złości języka sobię nie odgryźć...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież