BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.75 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (12)
RUSZYŁA PROCEDURA BUDOWY W LUTÓWKU

W październiku ubiegłego roku, ogłoszono zwycięzców głosowania na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim. Z trzech zgłoszonych zadań sołeckich, mieszkańcy gminy Barlinek wybrali do realizacji „Kompleks sportowo – rekreacyjny w Lutówku”. Projekt ten zdobył 580 Państwa głosów.

 

REKLAMA

 

Barlinecki Ratusz, opublikował właśnie pierwsze zapytanie ofertowe. Dotyczy ono budowy trzech wiat gospodarczych (dwie wiaty to zadaszenie tarasu i jedna ma stanąć przy boisku).

Przypomnijmy, że realizacja zadania „Kompleks sportowo – rekreacyjny w Lutówku” ma obejmować budowę zadaszenia tarasu przy świetlicy oraz placu zabaw i wiaty przy boisku sportowym. Ma to być wyjątkowe miejsce, gdzie nieodpłatnie integrować się będą nie tylko mieszkańcy sołectwa i gminy Barlinek. Kompleks ma być dostępny także dla turystów. Z tej przestrzeni będą mogli korzystać wszyscy, bowiem będzie ona dostosowana też do osób niepełnosprawnych.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+4

Guest

Warto by było pomyśleć o młodych którzy chcieliby na przykład potrenować na świeżym powietrzu i zamontować drążek do podciągania oraz jakieś poręcze do dipów. Myślę, że znaleźliby się chętni na korzystanie z takich sprzętów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.