Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.625 1 1 1 1 1 Ocena 4.63 (8)
FESTIWAL TRADYCJI POMORZA ZACHODNIEGO

Dwa dni (14 i 15 maja,) na terenie Ogrodów Przelewickich, trwał Festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego, zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Ogrody Przelewice - Zachodniopomorskie Centrum Kultury Obszarów Wiejskich i Edukacji Ekologicznej.

 

REKLAMA

 

Właśnie tam, można było wziąć udział m.in. w rodzinnych konkursach i ekowarsztatach oraz podziwiać i zakupić wyroby prezentowane na stoiskach z rękodziełem. Atrakcją był I Przegląd Zespołów i Kapel Ludowych, koncert grupy „Feel” oraz kiermasz roślin ozdobnych. Występ zespołu „Kapela Karpati”, poprzedziły występy artystyczne poprowadzone przez samych muzyków, a dzieci bardzo chętnie korzystały z parku zabaw, animacji i karuzeli. 

Była wystawa fotografii „Zabytki Mielęcina”, prezentowali się miłośnicy kolei Stowarzyszenie „Semafor”, a na wszystkich, którzy mieli ochotę, czekały udostępniony za darmo do zwiedzania ogród wraz z oranżerią. W pokazach kulinarnych Roberta Bochenko w roli głównej „wystąpił” paprykarz szczeciński, ogórek kołobrzeski i chleb szczeciński. Odbyła się też Gala Sołtysa, w trakcie której wyróżniono najlepszych sołtysów Pomorza Zachodniego. 

 

Jacek Słomka  

 

 

Komentarze

+5

Guest

Tylko pozazdrościć , wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm ,kiedyś to Barlinek był w centrum ,teraz jeżeli chcesz pobiesiadować i zobaczyć coś fajnego do jedziemy do Przelewic, Pełczyc, Pyrzyc i nawet do Lipian. W Barlinku marazm ale cóż stare powiedzenie "jaki Pan taki kram"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.