BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
TANECZNE WEEKENDY W FEELING DANCE GROUP

Maj dla zespołu Feeling jest dość pracowitym miesiącem. Jest to sezon konkursowy i każda z grup naszego zespołu, prezentuje swoje umiejętności na parkietach w różnych zakątkach Polski.

 

REKLAMA

  

W miniony weekend wybraliśmy się na Ogólnopolski Festiwal Tańca w Bydgoszczy, a reprezentantami zespołu byli, zarazem uplasowali się na podium:

  • Feeling Fun - 3 miejsce (Inne Formy do lat 11 )
  • Feeling Wow - 2 miejsce (Inne Formy 12-15 lat)
  • Feeling Artłan - 1 miejsce (Inne Formy pow.15 lat)
  • Feeling Plus - 1 miejsce (Open 30+)

Bardzo miłym i zaskakującym momentem, było przyznanie grupie „Plus” GRAND PRIX całego turnieju. Radość była bardzo ogromna.

Kolejnym miastem jakie odwiedziliśmy był Szczecin, a tutaj Turniej Tańca Baltic Dance Cup organizowany przez Polską Federację Tańca. Tym razem swój kunszt taneczny pokazali i zajęli następujące miejsca:

  • Feeling Junior - 5 miejsce (Inne Formy Juniorzy)
  • Feeling Junior - 1 miejsce (Show Dance Juniorzy)
  • Feeling Artłan - 1 miejsce (Inne Formy Grupy Dorośli)

Serdecznie gratulujemy trenerom oraz tancerzom. Jak widać ciężka praca na treningach przynosi oczekiwane efekty. Jesteśmy z Was bardzo dumni, a nasze oczy niesamowicie cieszą Wasze pokazy na parkiecie.

 

FDG - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.