niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.75 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (4)
MAJ Z CZWARTKIEM LEKKOATLETYCZNYM

Kolejny, przedostatni czwartek lekkoatletyczny, odbył się 19 maja na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Organizatorem zmagań, niezmiennie są nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 4 w Barlinku oraz grupa biegowa BBL Barlinek.

 

REKLAMA

Pierwsza część majowych czwartków lekkoatletycznych, odbyła się tego samego dnia rano. Wszystko w ramach Mistrzostw Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Tradycyjnie już, młodzież mogła wziąć udział w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej) – biegu na 60m, 300m, 600m, 1000m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Finał Miejski „Barlineckich czwartków lekkoatletycznych”, odbędzie się 02 czerwca o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim. Biuro zawodów, czynne będzie o godz. 15.30.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.