Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.4166666666667 1 1 1 1 1 Ocena 2.42 (12)
KONCERT SOLIDARNOŚCI Z UKRAINĄ

20 maja, Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru „Halka” zaprosiło na koncert „Wspomnień czar”, który oprócz tego, że odbył się w ramach obchodów 25 – lecia chóru, to był też wyrazem solidarności z narodem ukraińskim.

 

REKLAMA

 

Całe spotkanie, poprowadzone zostało w dwóch językach – polskim i ukraińskim. Na koncercie usłyszeliśmy standardy polskiej sceny muzycznej w wykonaniu chórzystów „Halki” oraz piosenki zaśpiewane przez Yuliię Chala i Annę Vedmibską.

Zgromadzona na sali widownia, z dużym entuzjazmem przyjęła utwory wykonane na akordeonie przez Hermana Chalyi. Nie brakowało też kwiatów, życzeń i głośnego „Sto lat” dla Ireneusza Zagaty, który za kilka dni obchodzi swoje urodziny. Koncert odbył się w sali widowiskowej BOK i był preludium do jubileuszu 25-lecia chóru, który odbędzie się w październiku.

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.