czwartek 1 grudnia 2022r.   imieniny: Długosz, Edmund, Iwa

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (6)
PUNKTY ZOSTAJĄ W BARLINKU

Czasem słońce, czasem deszcz – w takiej aurze CRS radzi sobie znakomicie. 21 maja, Pogoń Barlinek podejmowała drużynę Morzycko Moryń. Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego padły dwa gole i oba dla podopiecznych Michała Diakowa. Zdobywcą pierwszej bramki, już w 2 minucie meczu, był Łukasz Gieniec.

 

REKLAMA

 

Ten sam zawodnik podniósł poprzeczkę w 33 minucie i tym samym ustanowił wynik dzisiejszego spotkania. CRS Pogoń Barlinek – Morzycko Moryń 2:0. Mecz komentował Jarosław Bednarek. Dziś też o godz. 11.00, na boisko wyszli Juniorzy Młodsi Pogoni Barlinek. Drużyna trenera Sławomira Króla wygrała z zespołem Salos II Szczecin 3:0, a to za sprawą walkowera. Goście nie przyjechali do Barlinka na mecz.

28 maja CRS zagra na wyjeździe z Sokołem Pyrzyce. Kolejny mecz w Barlinku, odbędzie się w Dzień Dziecka 01 czerwca o godz. 18.00. Wówczas zagramy z Arkonią Szczecin. Już dziś zapraszamy Państwa do aktywnego kibicowania.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.