Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (7)
II BIEG SZLAKIEM PRZYGODY ZA NAMI

Jedna z największych imprez biegowych Barlinka, po dwóch latach nieobecności powróciła do kalendarza imprez. 22 maja, odbył się II Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim. Na starcie stanęło 140 zawodników i nie byli to biegacze tylko z naszej gminy.

 

REKLAMA

  

Na liście startowej byli sportowcy m.in. ze Szczecina, Gryfina, Międzyrzecza, Choszczna, Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Kostrzyna, Polic czy też Nowogardu. Dziesięciokilometrowa wymagająca trasa, biegła pięknymi terenami wokół Jeziora Barlineckiego. W większości oczywiście były to tereny zalesione, jednak nie brakowało klimatycznych barlineckich uliczek, które mieli okazję podziwiać zawodnicy spoza gminy.

Start i meta biegu, znajdowały się na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Tam też umiejscowione zostało biuro zawodów i można było zjeść posiłek regeneracyjny. Na wszystkich uczestników biegu, czekał wyjątkowy medal, do którego dołączono koszulkę i komin. Najlepszych nagrodzono dyplomami i ceramiką, wykonaną w Pracowni Ceramiki Unikatowej, działającej przy Barlineckim Ośrodku Kultury. Zawody komentował Jarosław Bednarek, a trasę zabezpieczali druhowie z OSP Mostkowo.

Organizatorem II Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim byli – Epidemia Sportu, Biegam Bo Lubię Barlinek. Partnerzy – Gmina Barlinek, Nadleśnictwo Barlinek, Barlinek24.pl, CJS Internetowe Biuro Tłumaczeń.

 

M.Przybylska

 

 

Fotorelacja - cześć 1 

 

Fotorelacja - cześć 2

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.