Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
2.8 1 1 1 1 1 Ocena 2.80 (10)
ENA – ZAPRASZAM CIĘ DO ŚWIATA KWIATÓW

Już od ponad roku, spełniam Twoje marzenia i wsłuchuję się w pragnienia każdego z Was. Mówicie mi o idealnych bukietach i dekoracjach, a ja skreślam to na kartce, by później przenieść do realnego świata. Takiego, w którym to Ty czujesz się wyjątkowo.

Każde przyjęcie to wydarzenie, które ma zapaść w pamięci na długo. Pozwól, że połączę piękno, nowoczesność, ideał i niezaprzeczalnie oryginalny styl, by stworzyć Twój wymarzony, najważniejszy dla Ciebie dzień. W mojej ofercie znajdziesz przede wszystkim piękne kwiaty, z których tworzę bukiety na każdą okazję. W Barlinku jestem jedynym odbiorca kwiatów ciętych i doniczkowych sprowadzanych przez jednego z liderów importu na tym rynku. Co ważne - jest to także firma ogrodnicza, która w sezonie produkuje kwiaty samodzielnie. Kwiaty które do mnie przyjeżdżają, są cięte dzień wcześniej, co sprawia, że są najświeższe w mieście!

 

 

Chcesz postawić na co wyjątkowego? Zamów u mnie dekorację kościoła i sali. Stworzę też idealne miejsce na ślub w plenerze. Tylko u mnie kupisz gotowe panele z chrobotkiem reniferowym i zamówisz pocztę balonową. Personalizowane balony z helem, na terenie Barlinka dostarczamy gratis! W mojej pracowni nie brakuje unikatowych, naturalnych świec mojej własnej produkcji oraz wykonywanych przeze mnie wianków z żywych kwiatów.

Od dłuższego czasu, współpracuję też z najlepszymi polskimi projektantami i fotografami. Wspólnie z nimi tworzę niepowtarzalne sesje zdjęciowe z ogromnymi, wykonywanymi przeze mnie skrzydłami, które tworzyłam też na specjalne zamówienie. Teraz Ty też możesz je wypożyczyć. Zupełną nowością jest organizacja urodzin dla dzieci. 

 

 

Tylko w ENA – Pracownia Jasińska, spędzisz ten czas z przyjaciółmi na czymś wyjątkowych. Specjalnie dla Twoich pociech  przygotowałam tematyczne urodziny. Wśród nich m.in. tworzenie kompozycji w donicach i lasu w szkle, mech jako obraz, balonowe szaleństwo, tworzenie gigantycznych skrzydeł i kwiatów czy też produkcja świec i ubieranie Pani Wiosny.

Zbliża się Dzień Matki. Zapraszam Cię do zamówień czegoś wyjątkowego - torebek kwiatowych, a także flowerboxów z balonami.

 

 

Uwaga!  ENA – Pracownia Jasińska w nowej lokalizacji! Teraz znajdziesz nas w centrum Barlinka, przy Rondzie Bankowym – ul. 1-go Maja 28.

Dla każdego Klienta, który przyjdzie do mnie z wizytówką mojej pracowni, mam 10% rabatu. Taki sam rabat dla osób z kartą Stałego Klienta.

Zapraszamy - wspólnie stworzymy coś pięknego.

 

ENA – Pracownia Jasińska
ul. 1-go Maja 28
74-320 Barlinek
tel. 781 463 549

Następne warsztaty za nami ♥️ Dzieciaki na zaproszenie Marysi tworzyły dziś koszyki kwiatowe ♥️ każdy starannie...

Opublikowany przez Ena - Pracownia Jasińska Sobota, 21 maja 2022