Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
POKAŻ DZIECKU ŻUŻEL

Dnia 10.05.2022r Uczniowie SP Nr 1 w Barlinku w ramach projektu "Pokaż dziecku żużel", który ma na celu promowanie wśród uczniów zasad fair Play i sportowej rywalizacji po raz pierwszy pojechali  na mecz żużlowy U24 Ekstraliga na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp.

 

REKLAMA

 

W trakcie spotkania zapoznali się z historią klubu, poznali wartości, jakie niesie za sobą przynależność do żółto -niebieskich barw na stadionie, odpowiadali na pytania, za które przewidziane były nagrody i oglądali zawody młodych żużlowców. Podczas spotkania było dużo emocji i radości, dzieci głośno dopingowały zawodników Stali Gorzów, z którymi po meczu mieliśmy możliwość spotkania by zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Barlinku za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

 

Nauczyciele  SP1 Barlinek – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.