Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
BLUE DEEP - NURKOWANIE W BARLINKU

Myślisz, że nurkowanie nie jest dla Ciebie? Bardzo się mylisz. To sport dostępny dla każdego z marzeniami, w pełni zdrowia i sił witalnych. A może zawsze chciałeś to zrobić, tylko nie wiedziałeś od czego zacząć? Na co więc czekasz? Teraz masz okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem w Barlinku!

Zapraszamy Cię do otwartej we wrześniu 2021 roku Szkoły Nurkowania Blue Deep Barlinek. To właśnie tutaj, znajdziesz wykwalifikowanego, doświadczonego instruktora, który krok po kroku, wprowadzi Cię w magię podwodnego świata. Kurs nurkowania, dostępny jest dla każdego w wieku od 8 lat. Rozpoczyna się od teorii, po której zapraszamy Cię do wody. Boisz się wejść od razu do jeziora? Nie ma problemu. Naukę rozpoczniemy w basenie. To Twój kurs i to Ty decydujesz o tempie nauki.

W ofercie Szkoły Nurkowania Blue Deep Barlinek znajdziesz:

  • szkolenia w zakresie pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego
  • kursy nurkowania rekreacyjnego dla dorosłych i dzieci
  • nurkowanie próbne bez kursu
  • zaawansowane kursy dla nurków (w tym warsztaty)
  • wypożyczanie sprzętu nurkowego
  • nabijanie butli sprężonym powietrzem

Zajmujemy się też sprzedażą sprzętu nurkowego w bardzo atrakcyjnych cenach oraz organizujemy wyprawy nurkowe w różne części świata. Nie masz pomysłu na prezent? Od kilku tygodni w naszej ofercie znajdziesz sprzedaż voucherów. Spraw komuś niespodziankę i podaruj mu kurs nurkowania! Nasza szkoła, prowadziła też mnóstwo akcji ekologicznych, takich jak m.in. sprzątanie jezior. Nie brakowało również tych bardziej spektakularnych. O jednej z takich akcji zapewne Państwo słyszeli, bowiem to właśnie my, pomogliśmy w wydobyciu historycznego wagonika z dna Jeziora Barlineckiego.

 

 

Dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z naszą szkołą, raz w miesiącu organizujemy dzień otwarty, połączony ze spotkaniem integracyjnym. Więcej informacji na ten temat, znajdziesz na naszym fb. Już niebawem, rozszerzymy swoją działalność, poprzez organizację kursów pierwszej pomocy, w tym ćwiczeń na fantomach i instrukcje użytkowania AED. Szczegóły podamy wkrótce.

 

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Barlinka w najbliższą niedzielę 05 czerwca nad Jezioro Barlineckie. Spotkajmy się o godz. 10.00 na promenadzie przy ul. Jeziornej. Tam blisko 30 nurków z całej Polski, podejmie się sprzątania dna naszego jeziora. W akcji pomagać będzie OSP Barlinek. Wszystko co wyciągniemy, zapakujemy w worki, a odbiorem zajmie się PGK sp. z o.o. Akcja sprzątania Jeziora Barlineckiego, zainicjowana przez Blue Deep Barlinek, to umożliwienie Państwu poznania szkoły, porozmawiania i zapoznania się z zakresem naszej działalności. Przyjdź, zapytaj, podpatrz… Być może niebawem będziesz nurkować wspólnie z nami.

 

 

Do zobaczenia 05 czerwca o godz. 10.00 na promenadzie Jeziora Barlineckiego.

 

Szkoła Nurkowania Blue Deep Barlinek
Św. Bonifacego 84
74-320 Barlinek

tel. 602 688 713
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Zimnik przywitał nas dzisiaj piękna pogodą.

Opublikowany przez Blue Deep Barlinek Niedziela, 22 maja 2022