sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
DOLNE BOISKO W LEPSZEJ FORMIE

Dużo ostatnio piszemy o euroboisku im. Alfreda Pluszczyka przy ul. Strzeleckiej, ale nie bez powodu, bowiem dużo też tam się dzieje. W marcu tego roku, została tam poprawiona droga. Zasypano dziury, dzięki czemu nie tylko dojazd, ale i dojście do obiektu jest bezpieczniejsze.

 

REKLAMA

Miesiąc temu, opublikowano ogłoszenie o zamówieniu robót budowlanych, dotyczących zadania „Budowa budynku zaplecza sportowego przy ul. Strzeleckiej w Barlinku”. Ma tam powstać całkiem nowy  jednokondygnacyjnego budynek zaplecza sportowego o powierzchni ok. 119,73 m2 wraz z tarasem o powierzchni ok. 52 m2.

Ostatniego dnia maja, na obiekcie zostały przeprowadzone prace pielęgnacyjne. Co wykonano? Czyszczenie mechaniczne nawierzchni z zanieczyszczeń stałych, spulchnienie górnej warstwy wypełnienia, dosypanie granulatu, końcowe szczotkowanie oraz podklejenie sztucznej trawy w miejscach, gdzie powstały ubytki. Jak powiedział nam prezes PGK sp. z o.o. Zbigniew Blezień, koszt tych prac wyniósł 9 000 zł brutto. Jest to kwota, którą zapłacono zarówno za usługę jak i za granulat. Ponad połowa tej ceny, to koszty wspomnianego granulatu.

Niebawem, prace pielęgnacyjne czekają też Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego. Jednak ten obiekt, musi jeszcze poczekać. Wciąż trwają na nim rozgrywki i treningi.

 

M.Przybylska

   

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.